Witaj!

BLOG

UWAGA! Zmiany na horyzoncie. Studio do sesji domowych.

Mam dla Was dwie wiadomości – dobrą i złą.

Zacznę może od tej złej…

Jeśli jakiś czas temu wysłałaś do mnie maila, a ja nie odpowiedziałam – to dlatego, że pewnie go wcale nie dostałam.

Niedawno byłam zmuszona zmienić domenę (długa historia w skrócie – firma, która miała przedłużyć moją dotychczasową domenę .com nie zrobiła tego i domena została wykupiona przez kogoś innego🤬. Mogłam ją odkupić za 3 tysiące dolarów 😳🤯, no ale nie skorzystałam z tej oferty 😉 . Od teraz działam pod domeną .pl)

W związku z tym zmieniłam też adres mailowy…

Aż tak się nie różni, bo zamiast końcówki .com ma końcówkę .pl, ale jednak jest inny… Więc jeśli kontaktowałeś się ze mną – zrób to koniecznie jeszcze raz!

Podobnie ma się sprawa z newsletterem. Jest teraz wysyłany z nowego adresu mailowego, zatem wyszukaj „Sylwia Szuder” w Spamie, folderach Inne, Oferty itp. bo wiadomości ode mnie mogą się tam kryć. A najlepiej dodaj mój adres mailowy do Twojej książki adresowej!

Wtedy będzie nam łatwiej umówić się na kawę czy sesję ☕😊

Sylwia Szuder Fotograf Izabelin

Druga zmiana jest dużo bardziej pozytywna.

Już coraz bliżej do otwarcia mojego nowego studia fotograficznego… Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła Was do niego zaprosić.

Dużo mojego czasu i energii poświęcam na stworzenie mojego kawałka świata na warszawskim Bemowie.

Piszę studio, ale to nie będzie typowe studio fotograficzne. Będzie urządzone tak, żebyście czuli się w nim jak we własnym domu, tylko bez zabawek rozrzuconych na podłodze i nieposkładanego prania w kącie 😉
Są tam wielkie okna, jest przestrzeń i światło, więc lampy studyjne nie będą potrzebne. Wy i dzieci będziecie mogli czuć się swobodnie. Może będziecie czytać książeczki na kanapie, dekorować pierniczki przy stole w kuchni, a może skakać po łóżku w piżamach? Obojętnie, co to będzie – na pewno będziemy się świetnie bawić!!!

Popatrzcie jak wygląda podekscytowany fotograf 😁

Sylwia Szuder w studio Budy

Zdjęcia robione na szybko telefonem, ale dobrze oddają jak wnętrze wygląda…

Studio Domowe Warszawa

Mam nadzieję, że jeszcze w listopadzie uda mi się zaprosić Was do mojego domowego studio. O ile oczywiście ekipa remontowa nie da ciała, a z tym różnie bywa…
Już nie mogę się doczekać naszych spotkań w tym nowym miejscu!

Jeśli masz jakieś pomysły na ciekawe urządzenie takiego domowego studia – koniecznie daj znać!

0 comments
Add a comment...

Your email is never<\/em> published or shared. Required fields are marked *