O Sylwii

MIŁO CIĘ WIDZIEĆ

Nieustannie rozwijam się i doskonalę, aby tworzyć dla Was piękne i zapadające w pamięć zdjęcia. Obrazy, które poruszą serca.
Moje fotografie zostały wyróżnione między innymi w prestiżowym konkursie Documentary Family Awards, do którego swoje prace zgłosiło tysiące fotografów rodzinnych z całego świata.
Jestem członkiem międzynarodowej społeczności Documentary Family Photographers, która zrzesza fotografów, których inspiruje prawdziwe życie. Kochających prawdziwe momenty i niepozowane uśmiechy.
Jeśli również je kochasz, to jesteś we właściwym miejscu!

Witaj!

Nazywam się Sylwia Szuder i jestem fotografem rodzinnym z Warszawy.

Pracuję dla ludzi, którzy chcą udokumentować swoje prawdziwe wspomnienia rodzinne i ocalić je przed zapomnieniem.

Opowiadam ich historie poprzez moje zdjęcia rodzinne.

 

Mieszkam pod Warszawą z mężem, który namiętnie trenuje triathlon i obiecał zabrać mnie kiedyś na Mistrzostwa Świata Ironman na Hawajach oraz z dwójką energicznych i upartych dzieci – Jaśkiem (lat 11) i Emi (lat 8).

Lubię słońce, czekoladę i dobre filmy. Ale przede wszystkim – uwielbiam fotografować!

 

W fotografiach, podobnie jak w życiu, szukam szczęścia, radości, emocji… Mam nadzieję, że znajdziecie te doświadczenia na moich zdjęciach.

Nie czekaj na specjalną okazję, żeby wziąć udział w sesji rodzinnej. To może brzmieć jak truizm, ale dzieci naprawdę strasznie szybko rosną!

Codzienność jest wbrew pozorom bardzo fotogeniczna, a moją misją jest uwiecznienie Waszych wzajemnych relacji, pokazanie charakterów Waszych dzieci, tych małych gestów i zachowań, które sprawiają, że Wy to właśnie Wy!

 

Wasza rodzina jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, dlatego podchodzę do wszystkich klientów bardzo indywidualnie. Chcę żeby sesja ze mną była dla Was wszystkich świetną zabawą. Na jej czas jestem Waszym osobistym paparazzi; przyjacielem, który ma akurat w rękach aparat.

 

Najbardziej lubię fotografować rodziny w naturalnym otoczeniu - w Waszym domu, w parku na spacerze. Nie jestem zwolennikiem przesadnie stylizowanych zdjęć. Chcę, żeby moje zdjęcia poruszały Wasze serca i duszę...

 

Zatem przejrzyj galerie z wybranymi zdjęciami, poczytaj ostatnie wpisy na blogu, poznaj mnie lepiej.

 

A gdy stwierdzisz, że jestem fotografem dla Was - nie wahaj się napisać do mnie!

 

Chętnie dowiem się więcej o Waszych marzeniach i oczekiwaniach, o Waszej rodzinie i planowanej przez Was sesji…

Sylwia

fot. Janek Szuder

Ciekawostki o mnie

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, mogą Cię zainteresować te ciekawostki :)

KrEgle

W "latach młodości" trenowałam w klubie sportowym kręglarstwo. Nie mylcie z bowlingiem! (tak, jest kilka różnic - tak jak liczba kręgli, wielkość kuli, dziura na palce lub jej brak i wiele innych niuansów :) )

Zostałam nawet kiedyś wicemistrzynią juniorów i byłam bohaterką reportażu w lokalnej gazecie!

Marzenia

Miałam wiele pomysłów, kim będę gdy dorosnę... Chciałam zostać astronautą, pisarzem, aktorką, weterynarzem... Łatwiej chyba napisać, kim nie chciałam być :) Długo marzyłam o zostaniu operatorem filmowym, ale zamiast tego zdecydowałam się na studia finansowe (sic!). Nadal kocham kino i rozkoszuję się dobrymi zdjęciami, a fotografowanie jest dla mnie moim sposobem na opowiadanie historii. Może kiedyś zacznę kręcić filmy rodzinne?...

Kawa

Nauczyłam się pić kawę dopiero po 30-tce... Zbiegło się to w czasie z narodzinami mojego syna, kiedy to zaczęły się nieprzespane noce... Przypadek? Nie sądzę :)

Korporacje

Przez długi czas pracowałam w "korporacjach". Mam nawet zdane egzaminy na biegłego rewidenta i ACCA! Jednak po narodzinach mojego syna postanowiłam rozwijać działalność fotograficzną, aż w końcu zdecydowałam się odejść z firmy i zaczęłam pracować na własny rachunek.

Ma to swoje wady i zalety, ale nie zamieniłabym mojej pracy na żadną inną! Wolny zawód to jest to :)

PodróZe

Uwielbiam podróżować! Poznawać lokalne zwyczaje, podziwiać piękno przyrody, smakować oryginalne potrawy. Odwiedziłam już 5 kontynentów, do zdobycia została mi jeszcze Australia (jest zdecydowanie na mojej liście miejsc do odwiedzenia) i Antarktyda (brrr.... za zimno!).

Jednym z piękniejszych przeżyć było dla mnie safari w RPA - mogłam zobaczyć słonie, zebry i inne zwierzaki w ich naturalnym środowisku...
A moje ulubione miasto to Nowy Jork - ma niepodrabialny klimat!

Pozostańmy w kontakcie!

Ale dość już gadania o mnie.
Napisz do mnie mail! Chętnie dowiem się czegoś o Tobie i Twojej rodzinie!
A jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiem!

Zachęcam też do zapisania się na newsletter.
Obiecuję nie wysyłać spamu (ja też go nie cierpię!), a tylko porady, informacje o promocjach i inne ciekawostki.
Skorzystaj z formularza obok - wystarczy Twój adres mailowy i imię.

Zapisz się na newsletter!

* indicates required
/ ( mm / dd )
Email Format

Ostatnie wpisy na blogu

Read More...

Kilka słów o mnie

Witaj!

Nazywam się Sylwia Szuder i jestem fotografem.

Mieszkam pod Warszawą z mężem, który namiętnie trenuje triathlon i obiecał zabrać mnie kiedyś na Mistrzostwa Świata Ironman na Hawajach oraz z dwójką energicznych i upartych dzieci – Jaśkiem (lat 5,5) i Emi (lat prawie 3).

Lubię słońce, czekoladę i dobre filmy. Ale przede wszystkim – uwielbiam fotografować!

W fotografiach, podobnie jak w życiu, szukam szczęścia, radości, emocji…
Każda chwila jest warta zatrzymania, każdy uśmiech i pocałunek zasługują na uwiecznienie. Mam nadzieję, że znajdziecie te doświadczenia na mojej stronie internetowej.

A gdy już nasycicie oczy, nie wahajcie się napisać do mnie! Chętnie dowiem się więcej o Waszych marzeniach i oczekiwaniach, o Waszej rodzinie i planowanej przez Was sesji…

Pracuję głównie w Warszawie, ale chętnie dojadę w najdalszy zakątek świata, aby Cię sfotografować!

Zapraszam 🙂

Hi there!
My name is Sylwia Szuder, and I’m a photographer.

I live near Warsaw with my husband whose passion is triathlon and he promised to take me to the Ironman World Championship in Hawaii one day and with two energetic and stubborn kids (Jasiek aged 5 and Emi aged 2.5)
I like sun, chocolate and good movies. But most of all I love to photograph!

In my photography I search for happiness, joy and emotions – just as in real life…
Every moment is worth remembering, every smile and kiss deserve to be shared. I hope that you will find these experiences on my website.

And when you’ll be finished with the pictures, drop me a line! I can’t wait to hear more about you, your family and your dream pictures. Will you let me create them for you?…

I live in Warsaw, Poland, but I am available to travel worlwide to photograph You! 🙂