Witaj!

BLOG

Magda & Giuseppe | Zdjęcia ze ślubu | Married!

Już prawie dwa miesiące mijają od kiedy Magda i Giuseppe wzięli ślub.
To był chyba najbardziej zakręcony ślub na jakim byłam 😉 Przygotowania upływały w nerwowej atmosferze, bo autobus z gośćmi krążył po Warszawie szukając hotelu i miejsca do zaparkowania. Magda prawie cały czas spędziła na telefonie, próbując skoordynować wszystkie działania. Dopiero o 13.20 wyruszyliśmy spod hotelu do Kościoła (ceremonia miała się zacząć o 13.30).
Przemek, który był znowu moim second shooterem, czekał na nas w kościele. O 13.35 zadzwonił do mnie, żeby się upewnić czy nie pomylił kościoła, bo w tym nie było nikogo. Ponieważ goście byli przyjezdni i jechali jednym autobusem, wszyscy – Para Młoda, świadkowie, goście – zjawiliśmy się na miejscu o 13.40. W sumie to i tak nie najgorzej 😉
Na szczęście ceremonię prowadził bardzo sympatyczny ksiądz, po włosku i po polsku, i dalsza część dnia upłynęła już spokojnie i zgodnie z planem. Imponujące wnętrza hotelu Polonia Palace stanowiły piękne tło obiadu weselnego. Kwartet smyczkowy przygrywał, goście się bawili, dzieci szalały. Toastom nie było końca!

Paczka z albumem i płytą ze zdjęciami już leci do Magdy i Giuseppe w przesyłce (mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez przygód), więc czas najwyższy zaprezentować zdjęcia z ich ślubu światu!

I’s been two months since Magda and Giuseppe got married.
What a wedding it was! It started quite nervously – with guests in a bus that was lost in Warsaw, with Magda on the phone trying to coordinate everything, and most of all – with Bride, groom and all guests showing late for the Ceremony.
They were lucky, however, to have a great priest, and ceremony was held in two languages, Polish and Italian. The rest of the day was in line with plan. Beautiful interiors of hotel Polonia Palace. String quartet played, guests had fun, children made mischiefs. There was no end to toasts.

Package with album and DVD is on its way to Magda and Giuseppe, so it’s about time to present their wedding pictures to the world!

Ceremonia / Ceremony – Kościół Św. Jacka, Dominikanie
Wesele / Reception – Hotel Polonia Palace

Na sesję ślubną innego dnia nie wystarczyło nam niestety czasu, ale jeśli ktoś chce zobaczyć więcej zdjęć tej sympatycznej pary, może obejrzeć już publikowane zdjęcia z naszej sesji narzeczeńskiej

Unfortunately we had no time for day after pictures, but if you want to see some more photos of this cool couple, you may see pictures from our engagement session.

Zapraszam na Facebook!
Join me on Facebook!

9 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

 • MargoFoto9 sierpnia 2010 - 19:28

  Zdjęcia super – zresztą jak zawsze 🙂

 • Andrzej Olender9 sierpnia 2010 - 19:34

  Znakomite zdjęcia 🙂

 • Bartek Szmigulski9 sierpnia 2010 - 20:56

  kurcze Sylwuś, ale zarzuciłaś materiał. Jedno co przychodzi mi na myśl to wow 🙂 naprawdę świetny materiał, para, sala.. ahy i ohy można puszczać :))

 • Anna Parys10 sierpnia 2010 - 10:18

  Ładna kolorystyka, dyskretna obróbka, ciekawe ujęcia… Kawał dobrej roboty!

 • Grzesiek Kuriata10 sierpnia 2010 - 23:24

  dajesz dajesz Sylwucha:) fajne klatki…

 • Arek Kubiak11 sierpnia 2010 - 14:49

  Podoba się, ładnie i schludnie. Pozdrawiam

 • Robert Wróblewski13 sierpnia 2010 - 16:48

  Monotonie równy poziom Twoich zdjęć. Dałabyś jakiegoś gniota czasem…

  Dobrze że wypakowali ten ryż z torebek bo ilość poleciała konkretna 🙂

 • gosia maik4 września 2010 - 22:34

  całe szczęście zasada jest taka, że bez pary młodej się ślub nie zacznie;) bardzo udana sesja, jak zawsze z resztą!

 • Jerzy Modrak8 kwietnia 2011 - 09:58

  Giuseppe w Warszawie – remake. Nice!