Witaj!

BLOG

Pierwszy roczek Kacpra | Casper’s first birthday

Wakacje się skończyły, zaczał się rok szkolny i przedszkolny, najwyższy czas podkręcić tempo i wrócić do publikowania zdjęć na blogu.
Jak wiem z zaufanych źródeł, moi wierni czytelnicy czekają z niecierpliwością na nowe odsłony sesji zdjęciowych, więc dzisiaj kilka nowych zdjęć ze spotkania z Kacprem, które odbyło się dla uwiecznienia jego pierwszych urodzin.

Jak na roczniaka przystało, Kacper był nieustannie w ruchu i ciężko było go sfotografować, ale z współpraca rodziców z fotografem spowodowała że jednak się udało!

Holidays are over, it’s high time to start with blogging again. I know that many of you are waiting for new materials, so here we go. Today some photographs from a family session with one year old Casper.
It was hard to photograph Casper as he is always on the move, but cooperation between parents and photographer was the key to success.

A teraz bez zbędnego dalszego wstępu, poznajcie tę sympatyczną rodzinę!
Without much further ado, please meet Casper and his parents!

Info dla fotografów – zdjęcia w domu zrobione obiektywami Canon 50 1.4 i 35 1.4; zdjęcia w plenerze to głównie Canon 70-200 2.8
Info for photographers – pictures at home shot with Canon lenses 50 1.4 and 35 1.4, pictures on location mainly with Canon 70-200 2.8

Zapraszam na Facebook!
Join me on Facebook!

2 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

  • gosia maik16 września 2011 - 16:51

    ten młody człowiek ma naprawdę niezwykłe oczy! świetne zdjęcia:) mam nadzieję, że wrócisz do częstszych publikacji!

  • Marcin Kamiński10 listopada 2011 - 11:31

    Bardzo przyjemne kadry. Czwarte od dołu – mój faworyt.