Witaj!

BLOG

A + F | Sesja chustowa | Babywearing photos

Moje dzieci już są za duże na noszenie w chuście czy nosidełkach (mój kręgosłup już nie wytrzyma kilkunastokilogramowego obciążenia, a i Emi nie wykazuje już chęci skoczenia na moje plecy, o Jasiu nie wspominając). Jednak bardzo czule wspominam ten czas bliskości z moimi dziećmi i nadal mam wiele chustowych koleżanek, z którymi utrzymuję kontakt.

Z Anią poznałyśmy się w jednej z grup chustowych na Facebooku. Zaczęło się oczywiście od rankingów ulubionych producentów, porównywania właściwości chust w zależności od składu, plotek i „polowania” na chusty podczas wypustów. Jest to trochę alternatywna rzeczywistość i poziom świrstwa na poziomie kolekcjonerskim 😉
Anie nie mieszka w Polsce, wiec na co dzień pozostawała nam korespondencja elektroniczna, ale gdy przyjechała do Polski musiałyśmy się spotkać na żywo. Oczywiście była to świetna okazja do „pomacania” naszych chust oraz krótkiej sesji zdjęciowej w chuście mojej ówcześnie ulubionej firmy chustowej, Artipoppe.

zdjecia w chuście

Prawie półtora roku później, tym razem ja odwiedziłam Anię w Holandii. Kto śledzi mój Projekt 365 ten wie, że miesiąc temu byłam z Przemkiem w Rotterdamie z okazji jego maratonu, więc nie mogłyśmy się nie spotkać!
Przez te półtora roku dużo się wydarzyło – Ania założyła własną firmę chustową AGOSSIE. Tworzy chusty o niesamowitych składach, miękkie i nośne, mają cudowne wzory i kolory i jestem nimi naprawdę zachwycona. Są na najwyższym światowym poziomie, a w każdą serię wkłada dużo pracy i serca. Jeśli poszukujecie wyjątkowego prezentu dla siebie czy dla przyszłej mamy to polecam zakup właśnie tych chust tkanych!
Ania przygotowała prototyp chusty w nowym wzorze i o w wyjątkowym składzie (seaweed – wodorosty!), więc była to idealna okazja do chustowej sesji zdjęciowej. Poza tym Fenne rośnie i jest coraz większa, więc być może to ostatnie tygodnie noszenia – chciałyśmy uwiecznić ten wyjątkowy czas na fotografiach.

Czy nam się udało? Oceń sam(a)! I koniecznie zostaw kilka słów komentarza 🙂

sesja chustowa sesja chustowasesja chustowasesja chustowasesja chustowasesja_chustowa_Warszawa_AGOSSIE_06sesja_chustowa_Warszawa_AGOSSIE_07sesja_chustowa_Warszawa_AGOSSIE_09sesja_chustowa_Warszawa_AGOSSIE_11zdjęcia w chuściezdjęcia z dzieckiem w chuściezdjęcia mamy z dzieckiem w chuściezdjęcia dzieci Warszawa

Czyż te dwie dziewczyny nie są przesłodkie?

A jeśli wciąż Ci mało zdjęć – zapraszam do obejrzenia video… Oczywiście najlepiej w pełnej rozdzielczości!

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=HCtPnSvxNCE[/embedyt]

 

Chcesz być ze mną na bieżąco? Zapraszam na Facebook 🙂

Spodobała Ci się sesja i chcesz taką dla siebie? Skontaktuj się ze mną 🙂

2 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

  • Krzysiek22 czerwca 2017 - 23:17

    Super, jak zawsze!

  • Sylwia Szuder23 czerwca 2017 - 09:41

    Pięknie dziękuję, Krzysiek! 🙂