Polityka prywatności

 Twoja prywatność jest dla mnie ważna, dlatego w związku z obowiązywaniem od 25 maja 2018 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego o ochronie danych osobowych (RODO), pragnę poinformować Cię o sposobie i celu, w jakim Sylwia Szuder przetwarza Twoje dane osobowe.

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Sylwia Szuder, z siedzibą przy ulicy Zielona 26, 05-080 Hornówek, NIP 7811653544, REGON 141573695.
2. Stosuję odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, zmierzające do zapewnienia pełnego bezpieczeństwa Twoich danych osobowych przed ich (zawinionym lub przypadkowym) zniszczeniem, utraceniem, zmodyfikowaniem, nieuprawnionym ujawnieniem lub nieuprawnionym dostępie.
3. Dostęp do Twoich danych osobowych ma tylko Sylwia Szuder.
4. Nigdy nie przekazuję Twoich danych, nie sprzedaję ich ani nie wymieniam się nimi w celach marketingowych z innymi, niepowiązanymi z nami podmiotami.
5. Twoje dane osobowe wykorzystuję w celu wykonania usługi oraz – jeśli wyraziłeś zgodę – wysyłania okazjonalnych newsletterów.
6. Pamiętaj, że może zajść konieczność przekazania Twoich danych, aby wypełniać postanowienia prawa lub sądów oraz stosować się do innych postanowień władz.
7. Przetwarzam dane osobowe w postaci adresu e-mail, imienia, nazwiska, adresu do korespondencji i numeru telefonu.
8. Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane do momentu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
9. W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami na adres sylwia@sylwiaszuder.pl – otrzymasz informację pocztą e-mail.
10. Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych, wysyłając takie żądanie na nasz adres mailowy sylwia@sylwiaszuder.pl.
11. W każdej chwili masz prawo usunąć jakiekolwiek dane przetwarzane przez Sylwia Szuder wysyłając żądanie na adres sylwia@sylwiaszuder.pl, z wyjątkiem sytuacji, kiedy dokonasz zakupu moich usług, wówczas zachowam Twoje dane osobowe dotyczące transakcji w celach księgowych.
12. Bardzo poważnie podchodzę do ochrony danych, dlatego w każdej chwili możesz się z nami skontaktować, by otrzymać informację odnośnie powyższych kwestii. Aby się z nami skontaktować, napisz na adres sylwia@sylwiaszuder.pl.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, skontaktuj się z nami pod adresem sylwia@sylwiaszuder.pl