Witaj!

BLOG

Wesołych Świąt! Merry Christmas!

Jest wieczór przed Wigilią.
Mogę się już zrelaksować. Barszczyk ugotowany, piernik upieczony, choinka ubrana, a prezenty spakowane. Gdyby nie to, że Emi jest trochę przeziębiona, jutro pojechalibyśmy na łyżwy żeby odetchnąć trochę od przygotowań.

W tym roku nie udało mi się niestety wysłać tradycyjnych kartek pocztowych, zabrakło mi trochę czasu, ale reszta planów została wykonana.
Poniżej krótkie podsumowanie ostatniego miesiąca 🙂

 

Odwiedziliśmy Wielką Fabrykę Elfów, gdzie Emi i Jaś pomagali w naprawieniu zepsutej zabawki… I przy okazji napisali swoje listy do św. Mikołaja.

Życzenie Emi jest proste (do odszyfrowania, niekoniecznie do spełnienia). Małpy są wielkim hitem już od kilku miesięcy. Ale jestem ciekawa, czy potraficie przeczytać i zrozumieć, o czym marzy Jaś?…

201712_XMAS_005_WEB

Jasiu otworzył linię produkcyjną Mikołajów z papieru. Doszedł w tym do niezłej wprawy.
201712_XMAS_012_WEB

Nie mogło też zabraknąć pierniczków domowego wypieku! W tym roku motywem przewodnim jest kolor fioletowy – ulubiony kolor Emi.
201712_XMAS_009_WEB

Choinka, lampki… Uwielbiam ten świąteczny klimat!
201712_XMAS_008_WEB

Czterolatka i oczekiwanie na święta. Od nudy po ekscytację w 5 sekund 😉
201712_XMAS_002_WEB

Jak Wasz nastrój świąteczny? Mam nadzieję, że bliżej Wam do tego po prawej niż po lewej!

Nie zapominajcie, że w Świętach wcale nie są najważniejsze lśniące okna, czyste podłogi i 12 wysmakowanych, domowej roboty potraw.
Spędźcie czas w miłej atmosferze, bez pośpiechu i stresu. Naładujcie akumulatory!
Nie zapomnijcie o fotografiach! Zróbcie kilka zdjęć, same stańcie po drugiej stronie obiektywu, żeby Was też na nich nie zabrakło. A potem odłóżcie aparat czy telefon i bądźcie obecne w każdej magicznej chwili całą sobą…

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

0 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *